В пошуках роботи  - до служби зайнятості

В пошуках роботи - до служби зайнятості

У січні-жовтні 2021 року з Івано-Франківською обласною службою зайнятості співпрацювало 5,8 тис. роботодавців, які подали до бази даних служби зайнятості 19,0 тис. вакансій.

ТОВ Тарновицький кар’єр

ТОВ Тарновицький кар’єр

           Процедура оцінки впливу на довкілля планової діяльності по видобуванню валунно-гравійно-піщаних порід, придатних для виготовлення збагаченої піщано-гравійної суміші, гравію та щебеню з валунів,гравію та збагаченого піску на Тарновицькому родовищі.

Який порядок отримання свідоцтва про право на спадщину?

Який порядок отримання свідоцтва про право на спадщину?

Спадкоємець, на основі ст. 66 Закону України «Про нотаріат», має право отримати свідоцтво про право на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцеві, який прийняв спадщину. Загальний термін на прийняття спадщини встановлений відповідно до вимог ст. 1270 Цивільного кодексу України у 6 місяців і розпочинається з дня відкриття спадщини. Після закінчення цього терміну у спадкоємця виникає право на отримання свідоцтва про право на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину на спадкове майно згідно ст. 1298 Цивільного кодексу України видається після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини. Видача свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям, які своєчасно прийняли спадщину (подача заяви про прийняття спадщини чи спільне сумісне проживання на момент смерті спадкодавця), жодними строками не обмежується, і звертатися за одержанням свідоцтва про право на спадщину можна будь-коли після закінчення шестимісячного строку.

Штормове (метео) попередження.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 7 листопада та протягом ночі й ранку 8 листопада по місту та області очікується туман з видимістю 100-500 м. (І рівень небезпечності, жовтий).

Вихідна допомога при звільненні: що потрібно знати

Вихідна допомога при звільненні: що потрібно знати

Відповідно до трудового законодавства України, в день звільнення роботодавець повинен повністю розрахуватись з працівником: виплатити заробітну плату, компенсацію за невикористану відпустку, а в окремих випадках – вихідну допомогу.

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.