ТОВ Тарновицький кар’єр

Дата: 11.11.2021 08:28

Процедура оцінки впливу на довкілля планової діяльності по видобуванню валунно-гравійно-піщаних порід, придатних для виготовлення збагаченої піщано-гравійної суміші, гравію та щебеню з валунів,гравію та збагаченого піску на Тарновицькому родовищі.

Відповідно до вимог ст.. 4 п.3. Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» просимо прийняти версію Оголошення про початок громадського обговорення  звіту з оцінки впливу на довкілля по справі в Реєстрі ОВД № 20215287958 та сприяти розміщенню Оголошення на дошках оголошень або інших громадських місцях на території, де планується провадити планову  діяльність,що гарантує доведення інформації до відома мешканців відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на території якої планується розміщення об’єкта,яка може зазнати впливу планованої діяльності та інших  зацікавлених осіб.