Відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради

Дата: 08.11.2021 16:24

В понеділок, 8 листопада 2021 р., відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради.

На порядку денному засідання комісії розглядалися питання щодо вчинення адміністративних правопорушень передбачених статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб».

Після розгляду усіх питань комісією, за матеріалами адміністративної справи, були прийняті відповідні рішення та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в сумі – 850,00 (вісімсот п’ятдесят гривень 00 коп.)