В Переріслянській сільській раді відбулася зустріч громади з народним депутатом України Василем Вірастюком.

Фото без описуВ ході зустрічі народний депутат України Василь Вірастюк разом із Переріслянським сільським головою Володимиром Молдавчуком та старостами сіл обговорили найбільш актуальну проблему сьогодення щодо вакцинації проти  #covid19 , зокрема, через "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території  Івано-Франківської області.

За словами народного обранця: "Важливими для громади залишаються вирішення кількох ключових наразі потреб, на які уже є виділені кошти, а саме:

Фото без описус. Перерісль - капітальний ремонт будинку культури КЗК “Переріслянський ЦКіД” (заміна віконних ідверних полотен)  та придбання трактора-екскаватора,

с. Цуцилів - реконструкція існуючого спортивного майданчика Цуцилівської гімназії.

В липні цього року ми включили їх до переліку об'єктів і заходів, які фінансуються у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, тобто #соцеконом. Тому уже найближчим часом чекаємо проміжних результатів. Переріслянська сільська громада має ще багато інших питань, які потребують вирішення, але тішить одне - люди не сидять склавши рук! З такою активною спільнотою старост ми зможемо досягти нових успіхів!" - підсумував депутат.