Зустріч з громадою народного депутата України Василя Вірастюка

Дата: 28.10.2021 09:05

В Переріслянській сільській раді відбулася зустріч громади з народним депутатом України Василем Вірастюком.

В ході зустрічі народний депутат України Василь Вірастюк разом із Переріслянським сільським головою Володимиром Молдавчуком та старостами сіл обговорили найбільш актуальну проблему сьогодення щодо вакцинації проти  #covid19 , зокрема, через "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території  Івано-Франківської області.

За словами народного обранця: "Важливими для громади залишаються вирішення кількох ключових наразі потреб, на які уже є виділені кошти, а саме:

с. Перерісль - капітальний ремонт будинку культури КЗК “Переріслянський ЦКіД” (заміна віконних ідверних полотен)  та придбання трактора-екскаватора,

с. Цуцилів - реконструкція існуючого спортивного майданчика Цуцилівської гімназії.

В липні цього року ми включили їх до переліку об'єктів і заходів, які фінансуються у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, тобто #соцеконом. Тому уже найближчим часом чекаємо проміжних результатів. Переріслянська сільська громада має ще багато інших питань, які потребують вирішення, але тішить одне - люди не сидять склавши рук! З такою активною спільнотою старост ми зможемо досягти нових успіхів!" - підсумував депутат.