Штормове (метео) попередження.

У зв’язку з очiкуваними значними опадами 29 - 30 серпня на рiчках області  очiкується  змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над сьогоднiшнiми 28 серпня на 08.00 (без негативних наслiдкiв). В мiсцях проходження сильних злив буде   вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку.

Планові вимкнення електропостачання

У зв’язку з плановими роботами з 12.09.2021 08:00 по 08.09.2021 23:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Цуцилів (вул.І.Франка, вул.Iвана Франка, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул. Братів Бойчуків) У зв’язку з плановими роботами 13.09.2021 з 09:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Фитьків (вул.І.Мазепи, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул. Iвана Франка, вул. Л.Українки, вул. Євдокії Пилип'юк)

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 27 серпня та протягом ночі 28 серпня по області та місту очікуються грози, град. (1 рівень небезпечності, жовтий).

В місті Івано-Франківську проведено ярмарок вакансій

З метою інформування безробітних осіб та шукачів роботи про сучасні вимоги ринку праці, вакантні посади, формування навичок пошуку роботи та активної життєвої позиції 26 серпня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості у Палаці Потоцьких в місті Івано-Франківську провела ярмарок вакансій. На захід запрошено заступника міського голови Олександра Левицького та начальника управління праці Івано-Франківської міської ради Наталію Дмитраш.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 23 серпня та протягом доби 24 серпня по області та місту очікується гроза, значний дощ, посилення вітру 15-20 м/сек. 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 22 серпня та протягом доби 23 серпня по області та місту очікується дощ, гроза, град, посилення вітру 15-20 м/сек. 1 рівень небезпечності, жовтий.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХОДУ “ВІЛЬНЕ НЕБО” З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 30-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

21 серпня 2021 року у селищі Майське Синельниківського району Дніпропетровської області на аеродромі АК “Авіа-Союз” відбудеться захід “Вільне небо” з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України. Це IV фестиваль, який відбуватиметься на Дніпропетровщині. Крайній фестиваль проводився у 2018 році.

Всеукраїнський культурно - освітній марафон "Наша незалежність"

Проводиться в рамках відзначення 30 річниці незалежності України та має на меті забезпечити поширення історичних фактік та матеріалів, що є знаковими визначними для становлення незалежності України. Просимо долучитися до поширення матеріалів усіх охочих громадян, установ організації, закладів освіти та культури, не забувайте за хештеги #Наша_незалежність #Марафон_30