7 фактів про торгівлю людьми, які повинен знати КОЖЕН

1?? Проблема сягає величезних масштабів. Прямо зараз торгівці експлуатують більше 24.9 міліонів осіб. Це означає, що постраждалих від торгівлі людьми сьогодні в рази більше, ніж коли-небудь. Активність торгівців людьми прослідковується у всіх країнах світу, Україна – не виняток.

УВАГА!!! Проводиться пероральна вакцинація: на території області розпорчалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

На території Прикарпаття відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб в області на 2021 рік 8 вересня 2021 року з території аеродрому, який розташований у с. Підгір'я Богородчанської ТГ Івано-Франківського району, розпочато  кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів.

Легальна зайнятість – гарантія для працівника та роботодавця

Служба зайнятості нагадує, що легальна трудова діяльність - це соціальна захищеність працюючого населення. В разі порушення прав працівника трудовий договір є гарантією довести свої права у судовому порядку, а для роботодавця - право вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи.

Вітаємо з народженням донечки!

Дорогі матуся і татусь, вітаємо вас з народженням донечки! Нехай ваша квіточка росте і кожен день радує своїми досягненнями. Міцного здоров’я дівчинці і радісного сміху. Ну а вам, батькам, терпіння, достатку і сил у вихованні принцеси!

Штормове (метео) попередження.

01 - 02  вересня  на рiчках області  очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 0,8 м над рiвнями 31 серпня на 08.00 без негативних наслiдкiв. В мiсцях проходження значних дощiв можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

Право роботодавця на захист своєї власності Vs. Право працівника на повагу до приватного життя.

Наразі питання захисту права на приватність під час здійснення відеоспостереження та пов’язаних із цим новітніх технологій є надзвичайно актуальним, і не лише в Україні.