ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У зв’язку з очікуваними сильними опадами, в другій половині 20 та протягом 21 липня на річках області очікуються підйоми рівнів води на 0,5 - 1,5 м, в місцях звуження русел річок на 2,0 - 2,5 м над рівнями 20 липня станом на 08.00 годину. Можливе часткове затоплення об’єктів прирічкової інфраструктури, досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих населених пунктів. В місцях випадання сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених ділянок. В гірських районах існує загроза сходження селевих потоків (помаранчевий рiвень небезпеки).

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням протягом доби 18 липня  по області та місту очікуються грози, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек.

Штормове (метео) попередження.

18 липня вдень грози, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек, в Карпатах значний дощ. В місцях проходження сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, в горах існує загроза утворення окремих селів (жовтий рівень, небезпеки).

Вибіркові рубки що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків, с.Волосів та с.Гаврилівка

Відповідно до вимог п.13 "Санітарних правил в лісах України", Надвірнянський спеціалізований агролісгосп інформує про те, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків, с.Волосів та с.Гаврилівка Надвірнянського району' проводяться лісогосподарські заходи.

Понад півмільярда гривень борг прикарпатців за спожитий газ

Станом на початок липня борг споживачів перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за надані послуги складає 526,705 млн грн. Найбільше боргує населення – 520,290 млн грн; заборгованість промислових підприємств складає 2,7 млн грн, а бюджетних організацій – 3,55 млн грн, понад 150 тисяч заборгували компанії релігійні організації.