Фото без описуВідповідно до затверджених графіків, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 10 (сервісного центру ПФУ) Лілія Волинська провела виїзний прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг  Переріслянської територіальної громади.

На прийомі побувало 10 мешканців громади, з них 2 внутрішньо переміщені особи.

Фахівчиня сервісного центру проінформувала відвідувачів щодо: питань пенсійного забезпечення, порядку проведення індексації пенсій, отримання довідок про пенсійні виплати тощо.

Окрім того повідомила, як подавати скан-копії трудових книжок, що вносяться до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Передбачені законодавством документи (трудові книжки, документи про освіту, довідки, тощо) подаються у вигляді сканованих або оцифрованих копій з обов’язковим накладанням страхувальником або застрахованою особою кваліфікованого електронного підпису. Електронна трудова книжка забезпечить можливість уповноваженим органам призначати особі пенсію автоматично (без особистого звернення) та акумулювати інформацію щодо її трудової діяльності. Тобто оформити пенсію можна буде дистанційно, онлайн через особистий електронний кабінет на сайті електронних послуг Пенсійного фонду України або на сайті електронного уряду "Дія".

Фото без описуНагадуємо, що представник Управління Пенсійного фонду України  здійснює прийом громадян у приміщенні ЦНАП за адресою: село Перерісль, вул. Січових Стрільців, 20

в третій четвер місяця -  з 9.00 до 12.00 год.