Фото без описуВідповідно до вимог п.13 “Санітарних правил в лісах України", Надвірнянський спеціалізований агролісгосп інформує про те, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2022 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків та с.Гаврилівка Надвірнянського району проводяться лісогосподарські заходи.

Вибіркові рубки проводяться для покращення санітарного стану лісів та для забезпечення дровами населення, пільговиків та бюджетних організацій (школи, садочки, амбулаторії, лікарню).

Санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв. 29 вид. 16 пл. 1,5 га - с. Фитьків та в кв.19 вид.17 пл. 2,4 га; кв. 43 вид.11 пл. 3,4 га - с. Гаврилівка

Рубка буде проведена з дотриманням вимог “Санітарних правил в лісах України" та Закону України “Про тваринний світ".

Рентна плата за використання лісових ресурсів спрямовується до бюджету органу місцевого самоврядування, відповідно до вимог Податкового кодексу України.