РЕЗУЛЬТАТИ ПОВТОРНИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ 24 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Дата: 29.01.2021 10:23

Переріслянською сільською територіальною виборчою комісією встановлено результати голосування на повторних місцевих виборах 24 січня 2021 року.

Відповідно до Постанови № 17 Переріслянської сільської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області від 27.01.2021 року "Про визнання депутатів обраними за результатами голосування з повторних місцевих виборів депутатів Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області" обраними до Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за результатами голосування були визнані депутати:

Округ №1:

1.Непеляк Василь Васильович (політична партія «Європейська Солідарність»), 23.11.1976 року народження, житель с.Перерісль.

Округ №3:

1.Федюк Роман Петрович (політична партія «УДАР (Український Демокраїнський альянс за Віталія Кличка»).18.02.1968 року народження, житель с.Перерісль.

Округ №4:

1.Скірбашевський Михайло Васильович (самовисування), 17.03.1957 року народження, житель с.Фитьків.

Постанова № 17 з додатком № 7