Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 04 січня 2021 року

Дата: 04.12.2020 09:59

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2236 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Миру, для Ткач Галини Ярославівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, в селі Волосів, по вул. Грушевського, 4

о 14 год. 04.01.2021 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 28.12.2020 р.