Громадські слухання відбудуться 14 грудня 2020 року

Дата: 13.11.2020 13:38

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2141 га для ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходяться  в с.Фитьків, вул. Січових Стрільців, для Брутки Ганни Михайлівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, в селі Фитьків, по вул. Січових Стрільців, 52

о 14 год. 14.12.2020 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 10.12.2020 р.