Фото без описуПереріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2141 га для ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходяться  в с.Фитьків, вул. Січових Стрільців, для Брутки Ганни Михайлівни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, в селі Фитьків, по вул. Січових Стрільців, 52

о 14 год. 14.12.2020 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 10.12.2020 р.