В ході підготовки до Міжнародного дня захисту дітей, громадська організація "Молодіжна рада Переріслянської ОТГ" оголошує проведення онлайн-конкурсу талановитої молоді Переріслянської ОТГ під назвою «Переріслянська громада має таланти».

Для участі в конкурсі запрошуємо дітей та молодь віком до 18 років (станом на 01.06.2020 року), які проживають на території Переріслянської ОТГ.

Основною вимогою до конкурсантів є підготовка відеоматеріалів (вокальне мистецтво, хореографія, музичне мистецтво, малювання та ін.) тривалістю до 4-х хвилин та розміщення на сторінці ГО "МР Переріслянської ОТГ" у мережі facebook з обов’язковою інформацією про учасника.

Переможці конкурсу визначатимуться за кількістю «лайків» за учасника, станом на 24:00 год. 01 червня 2020 року.

Переможці та учасники конкурсу будуть відзначені призами.

!  Поспішайте та призи вигравайте  !