Робоча поїздка народного депутата України до Переріслянської ОТГ

Дата: 27.12.2019 09:17

В дні роботи на окрузі, народний депутат України Зіновій Андрійович здійснив робочу поїздку до Переріслянської ОТГ.

Завітавши до села Гаврилівка народний обранець оглянув приміщення Гаврилівського ліцею, окремі корпуси якого потребують негайного ремонту, особливо перекриття даху. Даний об'єкт заплановано для включення в перелік для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2020 році.

Спільно з заступником Переріслянського сільського голови ОТГ Василем Гринчаком та депутатами Переріслянської сільської ради ОТГ Василем Гараздюком і Володимиром Одокієм, зустрівся з представниками вчительського колективу ліцею, де було обговорено проблеми навчального закладу та населеного пункту.

Особливо гаврилівчан турбує стан дороги, екологічна ситуація, гостра потреба сміттєвоза, стан адмінприміщення колишньої сільської ради.

Визначено напрямки співпраці народного депутата України, керівництва об'єднаної територіальної громади та мешканців села у вирішенні питань розвитку громади.