Інформація про демонтаж огорож для безперешкодного доступу до берегів річок

Дата: 24.12.2019 09:35

На виконання листа обласної державної адміністрації щодо вжиття заходів стосовно виконання вимог Закону України від 28 жовтня 2019 року № 233-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів  для загального водокористування» в частині демонтажу огорож та інших конструкцій, що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступ громадян до узбережжя морів, морських заток лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів (крім випадків встановлених законом).

Зважаючи на норми вищевказаного Закону Переріслянська сільська рада ОТГ рекомендує жителям населених пунктів прибрати огорожі, конструкції, що здійснюють перешкоди в доступі до берегів річок.