Оздоровлення та відпочинок дітей в ПЗОВ «Перлина Придністров’я»

Дата: 01.07.2019 11:09

01 та 23 червня 2019 року сектором у справах дітей, праці та соціального захисту населення Переріслянської сільської ради ОТГ забезпечено підбір та відправлення  на І та ІІ зміни п’ять дітей  громади на оздоровлення до Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я», що знаходиться в с.Михальче, Городенківського району.

В числі тих хто вирушив відпочивати 3 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина-сирота і 1 дитина позбавлена батьківського піклування.

Всі путівки придбано за рахунок обласного бюджету на умовах 25 % співфінансування Переріслянської ОТГ, що складає 8607,40 грн.

Окрім цікавого та безпечного відпочинку в таборі, дітлахи у теплій привітній атмосфері, створеній досвідченими вихователями, братимуть участь у патріотичних заходах, будуть ознайомлюватися з колоритною та багатогранною культурою краю, матимуть належні умови для креативного, інтелектуального та фізичного розвитку. Та, найголовніше, що вони отримають позитивні враження і знаходитимуть нових друзів.