У Переріслянській ОТГ говорили про можливості приєднання сільських рад

Дата: 21.05.2019 10:18

У Переріслянській сільській раді ОТГ відбулася зустріч щодо можливостей приєднання до громади ще кількох сільських рад.

Захід, під головуванням в.о.Переріслянського сільського голови ОТГ Любові Гук, відбувся за участі директора Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслана Панасюка, радника з питань децентралізації Максима Чопея, представника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку Івано-Франківської ОДА Галини Гринюк, першого заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука.

Разом з керівництвом Переріслянської ОТГ та сільськими головами Цуцилова, Тисменичан, Камінної обговорювали можливості приєднання цих сіл, які у Перспективному плані формування територій громад Івано-Франківської області є «білими плямами», до Переріслянської громади ОТГ.

Нагадаємо, сьогодні Перспективний план формування територій громад Івано-Франківської області покриває 97,5% території області.

Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування активно працює над удосконаленням Перспективного плану, максимального усунення так званих «білих плям», населених пунктів, які так і не визначились у якій з громад бачать своє майбутнє - наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

Наша мета – шляхом зустрічей, перемовин дати цим громадам ще один шанс визначити своє майбутнє на добровільних засадах, не чекаючи до примусового об’єднання в порядку закону.