Фото без описуУ Переріслянській сільській раді ОТГ відбулася зустріч щодо можливостей приєднання до громади ще кількох сільських рад.

Захід, під головуванням в.о.Переріслянського сільського голови ОТГ Любові Гук, відбувся за участі директора Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслана Панасюка, радника з питань децентралізації Максима Чопея, представника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку Івано-Франківської ОДА Галини Гринюк, першого заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука.

Разом з керівництвом Переріслянської ОТГ та сільськими головами Цуцилова, Тисменичан, Камінної обговорювали можливості приєднання цих сіл, які у Перспективному плані формування територій громад Івано-Франківської області є «білими плямами», до Переріслянської громади ОТГ.

Нагадаємо, сьогодні Перспективний план формування територій громад Івано-Франківської області покриває 97,5% території області.

Фото без описуІвано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування активно працює над удосконаленням Перспективного плану, максимального усунення так званих «білих плям», населених пунктів, які так і не визначились у якій з громад бачать своє майбутнє - наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

Наша мета – шляхом зустрічей, перемовин дати цим громадам ще один шанс визначити своє майбутнє на добровільних засадах, не чекаючи до примусового об’єднання в порядку закону.