Фото без описуСьогодні, після важкої недуги, на 58-му році життя помер парох храму святої Параскеви П'ятниці села Фитьків - священик УГКЦ о. Іван Качанюк.

Сумуємо усією Переріслянською об'єднаною територіальною громадою.

Отець Іван був справжнім духовним провідником для села Фитьків, громади та краю.

Це  була людина-геній, людина-історія, правда й ідея.

Завдяки цим якостям отець Іван став для нас прикладом самовідданої праці на благо Церкви і народу.

Чомусь так є, що кращих Бог забирає до себе.

Нехай всемилостивий Господь прийме  свого служителя в оселі праведників, де всі святі спочивають. ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ.

о. Іван Качанюк народився 13 березня 1961 року в селі Лісна Тарновиця на Надвірнянщині у багатодітній селянській родині. Здобув фах будівельника у Надвірнянському профтехучилищі. У 1980-му вирішив присвятити своє життя служінню Богові. Декілька років тому, разом з отцем Миколою Григоруком створив приватний музей Бойківщини та музей історії підпільної УГКЦ, щоб зберегти для нащадків унікальну спадщину наших талановитих предків та солідну експозицію про історію поневоленої комуністичним режимом УГКЦ.

Розпорядок похоронних богослужінь за о. Іваном Качанюком у с. Фитькові:

Середа, 01.05.
18:00 - панахида;