7 квітня 2019 року в день свята Благовіщення в с. Перерісль організовано і проведено духовно-мистецьке свято «Радуйся…» таким привітом зустріла Діву Марію її тітка Єлизавета, коли Марія будучи при надії прийшла її  провідати в с. Ейн-Керем, що в землі Юди.

«Радуйся…» - таке вітання і водночас  звеличення стало улюбленим  у  візантійських  піснях-гімнах. Первинне значення вигуку « Радуйся» сприймалося як елемент найдавнішої молитви і символізувало побажання Божої ласки, Божого благословення. З часом «Радуйся» визначає основу акафісту до Богородиці – так розпочала свято Багрійчук О.М. - ведуча та ініціатор святочного дійства. Благословили захід парохи  с. Перерісль: отець-декан Тисменичанський УГКЦ –Василь Панівник та отець Православної церкви України – Андрій Луканюк.

Розпочали духовно-мистецьке свято пісенним твором «Благослови» у виконанні вокального ансамблю «Кептарик» (керівник – Оксана Федорик)  Тисменичанської дитячої музичної школи. Дитячі голосочки зачарували глядачів професійним  виконанням  духовних творів та  авторських пісень.

З великим захопленням вітали ансамбль бандуристів під орудою Марії Вацеби.

Солісти, дует, квартет подивовували щирістю виконання. Заслужено аплодисментами нагородили юних музикантів та вокалістів Тисменичанської дитячої музичної школи під керівництвом директора – Лідії Лукач.

Продовжила свято родина Насадюків поетичною розповіддю про святу  Літургію та пісенною Молитвою. Народний аматорський хоровий колектив «Відродження» (керівник – Василь Зіняк) виконав церковні пісні: «Слідами Марії» та «На землі подарований час», які доречно вписалися у канву свята.

З цікавістю спостерігали переріслянці та гості села за пантомімою підготовленою  церковною молодіжною спільнотою «Світло вервиці». На очах глядачів розгорнулись картини життя боротьби зла і добра. Завершилась композиція перемогою добра  і  молодь  діє, творить , малюючи образ Ісуса.

В.о. Переріслянського сільського голови ОТГ – п. Любов Гук  привітала всіх присутніх зі святом Благовіщення Пречистої Діви Марії та щиро подякувала керівникам творчих колективів  та всім учасникам свята.