Держпродспоживслужбою встановлено факт реалізації фальсифікованого масла

Дата: 12.12.2018 11:00

Спеціалістами Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено позапланову перевірку магазину «Рукавичка» ТзОВ  ТВК «Львівхолод» (м. Калуш пл. Героїв,15) щодо виконання вимог Закону України «Про  основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема реалізації масла солодковершкового «Селянське Самбірське» з вмістом  жирів 73% виробництва ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36),  виготовленого на замовлення  ТзОВ «ЮНІМОЛ» (м. Львів).

В ході перевірки встановлено, що дані на упаковці масла не співпадають з даними декларації виробника в частині адреси виробника харчового продукту та потужності виробництва, що дало підстави запідозрити фальсифікацію продукції.

Відповідно до реєстру операторів ринку харчових продуктів, встановлено: ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36) не проводить виробничої діяльності, даний харчовий продукт на його потужностях не виготовлявся.

Спеціалістами Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийнято рішення  щодо зняття з реалізації партії масла солодковершкового «Селянське Самбірське», проби даного масла направлено в Івано-Франківську регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на фізико-хімічні, мікробіологічні показники та рослинні жири.

Інформацію щодо реалізації даної продукції і прийняття відповідних дій направлено до Головного управління Держпродспоживслужби в Львівській області.