Захід у рамках програми енергозбереження

Дата: 20.06.2018 23:44

Днями у Переріслянській сільській раді ОТГ відбувся захід у рамках програми енергозбереження,

який провели радники Івано-Франківського Центру Розвитку місцевого самоврядування Ihor Melnychuk і Тетяна Данилів за підтримки Програми « ULEAD з Європою / ULEAD with Europe».

Основним доповідачем був Ігор Рибіцький – доцент Кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, допомагав йому молодший науковий співробітник цього ж університету.

У заході взяли участь депутати, керівники закладів освіти, культури, медицини Переріслянської ОТГ, а також активні жителі громади.

Варто відзначити молодих людей, які з охотою вчилися                                            основних принципів  з написання проектів (грантів).

По закінченні заходу доповідачі Ihor Melnychuk, Тетяна Данилів,  Ігор Рибіцький відвідали Приватний етнографічний музей Бойківщини та Музей історії підпільної УГКЦ.

Отець Іван Качанюк провів відвідувачам захоплюючу екскурсію.

За словами гостей вони одразу наче повернулися щонайменше на століття-півтора назад, та приємно вражені експозицією музеїв.