Фото без описуПам'ять.Це не просто частина історії. Пам'ять- це наша совість,біль,наша гордість.

До Дня пам’яті та примирення також до  Дняперемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Фитьківській бібліотеці було проведено годину пам’яті «Не згасити пам’яті вогонь». Учні 9-го класу читали поезію присвячену воєнній тематиці.

Учитель історії Марунчак І.М. виступила з історичною довідкою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у тій війні.

В.о. старости села Фитьків Дмитрук М.М.  подякувала ветеранам, живим і померлим, за  їхній подвиг. І нагадала, що ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому тепер ми живемо .Це допоможе нам вивчити гіркий урок історії і ніколи не повторювати його.

Також, з нагоди 73 річниці перемоги у Другій світовій війні, в бібліотеці створена книжкова виставка «Тільки пам'ять не сивіє».

Після закінчення, в.о. старости села Марія Дмитрук, бібліотекар Оксана Вінтонишин та всі учасники заходу відвідали ветерана війни, односельчанина Ямненка Михайла  Тадейовича, якому 97 років і є найстаршим жителем села, привітали його з святом, побажали міцного здоров’я.