Виїзний прийом керівництвом ОУПФУ у Надвірнянському районі

Дата: 16.03.2018 14:23

16 березня 2018 року керівництвом ОУПФУ у Надвірнянському районі проведено виїзний прийом.

У приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ начальник ОУПФУ у Надвірнянському районі Пацак  І.Р. та заступник начальника ОУПФУ у Надвірнянському районі Наливайко Д.І. провели виїзний прийом жителів Переріслянської ОТГ.

У ході проведення заходу відповіли на запитання громадян, в тому числі вік виходу на пенсію для жінок і чоловіків, обчислення стажу та врахування до стажу роботи періоду догляду за перестарілим, дитиною інвалідом та інвалідом І групи, обчислення стажу роботи у разі працевлаштування на 0,5 ставки.

Про наступні зустрічі з працівниками ОУПФУ у Надвірнянському районі жителів ОТГ буде повідомлено додатково, при уточненні графіку виїзних прийомів.