Про взаємодію з респондентами державних статистичних спостережень

Шановний респонденте!   З метою інформаційної підтримки респондентів повідомляємо, що 08 вересня 2022 року на офіційному вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області - www.ifstat.gov.ua у рубриці «Інтернет-наради з респондентами державних статистичних спостережень» буде розміщено матеріали інтернет-наради на тему: «Про взаємодію з респондентами державних статистичних спостережень»

підготовка до опалювального сезону

Спека швидко закінчується і підготовка до опалювального сезону в самому розпалі. Нас чекає одна з найскладніших зим за всі роки незалежності. Зважаючи на реалії сьогодення та ситуацією з газом українцям знову доведеться згадати про вічний «головний біль» – платіжки, тарифи, комуналку. А отже, вкотре рахувати гроші, зважати на ощадливість та економію. З огляду на останні тенденції в нашій державі все частіше говорять про альтернативне паливо.