Фото без опису

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання  для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої окремої земельної ділянки з площею 0,2414 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд та будівель  в с.Волосів, вул.Івана Мазепи  Реміцькій Маріїї Ігорівні.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради, с. Перерісль, вул.  Січових Стрільців 21.

о 11:00 год. 22 листопада 2024р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 21.11.2024 р.

Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту
Проектний план суміщений з планом червоних ліній