Фото без описуВсесвітній день дитини - одне з найчистіших і найсвітліших свят, у яке хочеться побажати, щоб усі діти у світі були здорові, ситі та перебували у безпеці!

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. 

Історія свята

1954 року Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування цієї дати як дня світового братства та взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. Від 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини. 

За даними ООН, щороку одинадцять мільйонів дітей помирають, не доживши до свого п'ятого дня народження, ще десятки мільйонів залишаються фізично чи розумово хворими, не маючи змоги дорослішати, жити і розвиватися. Багато з цих смертей викликані хворобами, що легко запобігають або легко виліковуються; інші - згубними наслідками злиднів, невігластва, дискримінації та насильства. Всі разом ці причини завдають тяжких втрат сім'ям, громадам, державам та усьому світу. Тож цей день покликаний ще раз привернути увагу суспільства до проблем захисту дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до малечі у всьому світі.

Нехай кожен дорослий бачить блиск щасливих очей! Нехай наші дітки будуть щасливими і здоровими, нехай у житті у них завжди вдається, і головне –щоб їх завжди супроводжував успіх у всіх починаннях!

Дорогі мами, тати, бабусі, дідусі, тітки та дядьки, насолоджуйтесь дитячим сміхом, відповідайте на всі питання шибеників, а також – будьте їм опорою і ніколи не давайте сумувати!

Діти – це квіти життя, а дорослі – садівники. Так ось, я бажаю квітам завжди бути прекрасними та яскравими, а садівникам – дбайливими та не надто строгими! Нехай дитяча посмішка наповнює вас енергією та радістю, нехай дзвінкий сміх малюка завжди радує!

Бажаю щосили любити і балувати чадо, а душею залишатися дорослою дитиною. Діти вірять у чудеса і вони іноді втілюють ці чудеса в нашому житті, наче справжні маленькі чарівники.

З любов’ю до усіх дітей на Землі,

Служба у справах дітей Переріслянської сільської ради.

Фото без опису

Фото без опису