Фото без опису2 листопада 2023 року комісією у складі начальника служби у справах дітей, спеціаліста відділу соціального захисту населення, інспектора ювенальної превенції Надвірнянського РВП проведено профілактичний рейд в с. Волосові та в с. Гаврилівці. Здійснено обстеження умов проживання 4 кризових сімей, в яких виховуються 17 дітей.

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми або вчинення домашнього насильства, забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, проведення профілактичних медичних оглядів.

Батькам нагадано законодавство України про рівні права і обов’язки щодо дітей, про обов’язок утримувати дітей до їх повноліття, забезпечувати всім необхідним відповідно до їх потреб та попереджено про адміністративну, кримінальну відповідальність за систематичне ухилення від виконання батьківських обов’язків стосовно дітей.

Попереджено про відповідальність батьків за утримання, виховання та навчання дітей згідно законодавства України.

Служба у справах дітей Переріслянської сільської ради  звертає увагу на те, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису