Фото без опису18.10.2023 року у приміщенні Надвірнянської районної адміністрації за адресою майдан Шевченка, 33, м. Надвірна відбулася робоча зустріч за участю в.о. начальника служби у справах дітей Івано-Франківської обласної адміністрації Марії Євчук та начальника служби у справах дітей Надвірнянської районної адміністрації Марії Сметанюк.

У робочій зустрічі взяли участь керівники служб у справах дітей восьми територіальних громад Надвірнянського району (Ворохтянської селищної ради, Делятинської селищної ради, Ланчинської селищної ради, Пасічнянської сільської ради, Переріслянської сільської ради, Поляницької сільської ради, Надвірнянської міської ради та Яремчанської міської ради).

У процесі зустрічі було розглянуто ряд важливих робочих питань, а саме:

1. Діяльність органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини:
    1. щодо забезпечення пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, батьківського піклування;
    2. щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
    3. щодо порядку ведення банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
    4. аналіз подання територіальними громадами аналітичних та статистичних звітів;
    5. щодо створення ПС, ДБСТ, сімей патронатних вихователів.
  2. Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  3. Захист прав та інтересів дітей, із числа внутрішньо переміщених осіб.

Щиро вдячні за змістовні, цікаві та корисні для роботи обговорення, аналіз вищезазначених питань із захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, із числа внутрішньо переміщених осіб.