ПРРО Токени BAS Про нас

Касові апарати, програмні касиФото без описуЯк підготуватись до штрафів по "РРО"?

Шановні підприємці!

Як Ви вже знаєте, з 01.10.23 відбудеться повернення штрафів за невикористання касових апаратів, і весь бізнес, який приймає оплату готівкою підпадає під категорію ризику отримати штраф. Проте радимо Вам не поспішайте купувати "залізний РРО"!

Пропонуємо Вам встановити програму Cashalot або Сота Каса на смартфон, планшет, ноутбук або комп'ютер і вона стане Вашим касовим апаратом!

У чому переваги програми над класичним касовим апаратом?

✔️.Ціна програми 💰 дешевша, ніж вартість класичного касового апарату 🧾 в 10 разів і становить від 980 грн./рік 📊, а працювати можна на будь-якому пристрої з доступом в інтернет 🌐

✔️.У податковій Вашу програму касу допоможуть зареєструвати та налаштувати наші спеціалісти  🛠️

✔️.Вже десятки тисяч підприємців та організацій 🏢 відчули перевагу використання програм над класичним залізним касовим апаратом ⚙️

✔️.Ви зможете швидко освоїти всі необхідні функції 💡 та розпочати роботу без зайвих зусиль 💪, а наші консультанти ☎️ нададуть всі відповіді на запитання, оскільки ми працюємо 24/7 🕒

✔️.Видавайте фіскальний чек 🧾 прямо з Вашої облікової системи BAS або будь-якої іншої системи обліку 💼. Ми налаштуємо все "під ключ" 🔑 та будемо супроводжувати та консультувати під час роботи 🔄

✔️.У нас Ви можете придбати будь-яке обладнання 🖥️ для торгівлі 🛍️ та підключити принтер чеків 🖨️, сканер штрихкодів 📊, електронні ваги ⚖️, платіжний термінал 💳 тощо. Також ми можемо зручно розташувати все обладнання на стійках 🗄️ для максимальної зручності касира, щоб все обладнання знаходилось в комплексі 🏬.

Програмна каса:

! Дешевша, ніж касовий апарат

! Не ламається

! Оновлюється відповідно до змін законодавства

! Не займає місця

! Не потрібно обслуговувати та возити на оновлення 1 раз в квартал

Пропонуємо Вам безкоштовно оцінити роботу ПРРО на нашій  презентації!

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ      ПІДІБРАТИ ПРРО

Маєте запитання? Натисність кнопку "Зателефонуйте мені" та ми перетелефонуємо. Це повністю безкоштовно!

Зателефонуйте мені

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ КОНСУЛЬТУЄМО!
БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ УЛЮБЛЕНИХ КЛІЄНТІВ!
Київ (044) 364-33-40 Івано-Франківськ (0342) 50-40-40
Дніпро (056) 787-04-04 Тернопіль (0352) 51-66-25
Кривий Ріг (056) 462-04-04 Львів (032) 226-78-78
Запоріжжя (061) 280-04-40 Луцьк (0332) 78-40-40
Херсон (0552) 32-92-27 Рівне (0362) 46-00-40
Миколаїв(0512) 777-007
(при дзвінках з мобільного на наші телефони дзвінок зіб'ється та ми одразу перетелефонуємо - це БЕЗКОШТОВНО!)