Протягом 2022 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 1426 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

Зокрема в 2022 році:

- зареєстровано та перереєстровано 956  одиниць техніки,

- знято з обліку 470 одиниць;

- видано 964  посвідчення тракториста-машиніста;

- опрацьовано 572 запити щодо сільськогосподарської техніки юридичних та фізичних осіб.

Всього станом на 01.01.2023 року на обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області перебуває 31085 одиниць техніки.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки,  фізичним або юридичним  особам необхідно звернутись до працівників Сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області із визначеним переліком документів.

Перелік необхідних документівза посиланням.