Фото без описуПерерісляська сільська рада закликає до боротьби з небезпечною рослиною усіх мешканців громади, а особливо власників земельних ділянок, докладати зусиль задля знищення борщівника. Проведіть обстеження своїх угідь на предмет наявності даного виду, а у випадку виявлення - вживайте заходи для його знищення.

?Землевласники та землекористувачі, які не вживають заходів боротьби з бур’янами, у т. ч. з борщівником, несуть адміністративну відповідальність за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Будьте обережними та пам’ятайте про засоби захисту!