Фото без опису«У 2021 році з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 6,4 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 21,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 16,1 тис. вакансій», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. 

Протягом 2021 року статус безробітного мали 36,3 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 33,9 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 17,4 тис. осіб, зокрема 14,2 тис. зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 548 безробітних. Підтримку у започаткуванні власної справи шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності отримали 18 безробітних, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 725 осіб. 

Крім того, служба зайнятості нагадує, що легальна трудова діяльність - це соціальна захищеність працюючого населення. В разі порушення прав працівника трудовий договір є гарантією довести свої права у судовому порядку, а для роботодавця - право вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи.