З нагоди Великодніх свят, заклади дошкільної освіти та заклади загальної середньої освіти взяли участь у виставці «Нетрадиційної писанки».

Дата: 06.05.2021 15:11

Сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. У ній зашифровані елементи світу і природи, традиції минулого, магія національного світобачення. Як символ відродження природи писанка відома у культурах різних народів. Християни побачили у розписаному яйці знак вічного життя і стала писанка символом великодньої радості - Христового Воскресіння. Відділ освіти та молоді Переріслянської сільської ради висловлює вдячність здобувачам освіти за участь у виставці, за креативність ідей та популяризації народних традицій.