До відома жителів Переріслянської громади

Дата: 14.04.2021 14:42

Відповідно повідомлення Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, доводимо до відома жителів Переріслянської ОТГ, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового  і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту села Волосів Переріслянської сільської ради – проводяться лісогосподарські заходи, а саме:

в селі Волосів – санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв. 12 вид. 20 пл. 2,8 га.

Згідно інформації Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, рубка буде проведена ними з дотриманням вимог «Санітарних правил в лісах України» та Закону України «Про тваринний світ».