ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» – у ТОП-10 найбільших постачальників газу населенню

Дата: 11.03.2021 15:03

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» потрапив до рейтингу найбільших постачальників природного газу для побутових споживачів.

Згідно з даними Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), лідерами серед постачальників природного газу за кількістю побутових споживачів у четвертому кварталі 2020 року стали:

1. ТОВ "Дніпропетровськгаз збут" (звітність конфіденційна),
  2. ТОВ "Нафтогаз України" (понад мільйон споживачів),
  3. ТОВ "Харківгаз збут" (звітність конфіденційна),
  4. ТОВ "Київоблгаз збут" (звітність конфіденційна),
  5. ТОВ "Львівгаз збут" (звітність конфіденційна),
  6. ДП "Київгазенерджи" (780 тисяч),
  7. ТОВ "Одесагаз-постачання" (637 тисяч),
  8. ТОВ "Запоріжгаз Збут" (звітність конфіденційна),
  9. ТОВ "Вінницягаз Збут" (звітність конфіденційна),
  10. ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" (442 тисячі).

Після відкриття ринку газу для населення більше сотні клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», спробувавши місяць-другий послуги інших компаній, вирішили повернутися до постачальника, що уже понад 5 років надійно виконує свої зобов’язання перед споживачами.

"Компанії, які дійсно дбають про своїх клієнтів, не лише надають їм якісні різноманітні сервіси, а й перш за все - гарантують безперебійне постачання газу, - зазначає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів.  - Клієнт має бути впевненим: заплатив за газ – матимеш його на 100%. До того ж клієнт має бути забезпечений якісним сервісом та можливістю оперативно вирішити будь-які питання не лише офлайн, але й зробити це онлайн, що особливо актуально в період пандемії COVID-19".

До речі, ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» дбає про економію часу та коштів своїх клієнтів-пільговиків. Їм не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти Управління соціального захисту населення (УСЗН) про щомісячну ціну газу або ж інші нормативні аспекти. Між постачальником та УСЗН давно налагоджений обмін даними.