від 25.02.2021  р.                                                                 15.00 год.

ГОЛОВУВАВ: завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Непеляк В.Д.

ПРИСУТНІ: члени Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, працівники Переріслянської ОТГ, члени протиепідемічного штабу Переріслянської ОТГ.

З метою недопущення подальшого поширення на території сіл Переріслянської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів від 09 грудня 2020 року

№ 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2», беручи до уваги ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання протоколу № 6 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 лютого 2021 року, зважаючи на складну епідемічну ситуацію, яка склалася наразі у Івано-Франківській області, зокрема у Переріслянській громаді, кількість осіб, які захворіли на коронавірусну інфекцію, складає: с. Перерісль – протестовано 36 осіб, підтверджено 22 випадки захворювання, с. Фитьків - протестовано 42 особи, підтверджено 21 випадок захворювання,с. Волосів - протестовано 40 осіб, підтверджено 27 випадків захворювання, с. Цуцилів - протестовано 3 особи, підтверджено 3 випадки захворювання , с. Гаврилівка - протестовано 27 осіб, підтверджено 14 випадків захворювання, комісія вирішила:

ВИРІШИЛИ:

1.Взяти до відома те, що карантин на території України продовжено до 30 квітня 2021 року та встановлено з 00.00. годин 26 лютого 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території області, зокрема у селах Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області

2. Призупинити:

- регулярні та нерегулярні внутрішні пасажирські перевезення на території сіл Переріслянської громади (внутрішньо районні маршрути автобусне сполучення між селами громади, крім перевезення:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія,в яких не більше п'яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

- службовими або орендованими транспортними засобами  підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які інформоване не менше, ніж за два дні органи Національної поліції.

термін: з 26 лютого 2021 року

- освітній процес у закладах дошкільної та середньої освіти Переріслянської громади;

Керівникам закладів дошкільної освіти, директорам ліцеїв організувати  освітній процес у ліцеях та дошкільних закладах  Переріслянської громади з використанням технологій дистанційного навчання

термін: з 26 лютого 2021 року

3. Запровадити гнучкий графік роботи для працівників Переріслянської сільської ради, а саме: почерговий вихід на роботу працівників відділу (згідно поданого графіку керівниками кожного структурного підрозділу

4.Відділу загальної, організаційної кадрової і правової роботи забезпечити проведення широкого інформування громади та проведення роз'яснювальної роботи серед населення шляхом розміщення цього протоколу на сайті Переріслянської громади та мережі Фейсбук.

термін: на час дії карантину

5. Контроль за виконанням протокольних доручень залишаю за собою.

Підписали:

Голова постійної комісії                                           Василь  Непеляк

Відповідальний секретар                                           Ірина  Ерстенюк