Добудові нового корпусу Переріслянського ліцею бути!

Дата: 25.02.2021 13:35

Необхідною умовою для добудови Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради є наявність актуальної проектно-кошторисної документації.

Так, 25 лютого цього року, до Переріслянського ліцею прибув інженер-проектувальник Приватного підприємства «Промислове та цивільне будівництво і проектування» Папченко Дмитро Олександрович, як представник переможця тендеру.

Метою візиту фахівця – є підготовка проведення розрахунків вартості проектно-кошторисної документації Виготовлення ПКД по об’єкту будівництва «Нове будівництво навчального корпусу (блок №2) Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області – відповідно до умов Завдання.

Нагадаємо, що 02.02.2021 року Відділом освіти та молоді Переріслянської сільської ради був оголошений тендер на послуги з інженерного проектування.

Сподіваємося, що після виготовлення проектно-кошторисної документації цей об’єкт потрапить в проект Президента України «Велике будівництво».