Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 04 лютого 2021 року

Дата: 04.01.2021 10:26

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. С.Бандери, для Багайлюк Ігора Івановича.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, в селі Волосів, по вул. Грушевського, 4

о 14 год. 04.02.2021 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради ОТГ за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 25.01.2021 р.