Додаток "Статистика в смартфоні"

Дата: 30.12.2020 10:01

Державна служба статистики України запустила новий мобільний додаток «Статистика в смартфоні». Зараз додаток працює для операційної системи Android 4.1 та оновлених версій і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play.

У додатку можна отримати:

• доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;
  • груповання наборів даних за темами (галузями статистики);
  • візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія і період);
  • збереження обраної статистичної інформації в розділі «Мої набори» для швидкого доступу в майбутньому;
  • поширення скріншотів з візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери і соціальні мережі.

Додаток працює на двох мовах (українська та англійська). Вся інформація зібрана за темами: ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.

Додаток працює на ОС Android і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play.