Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.12.2020 14:11

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 23.12.2020 під керівництвом сільського голови Володимира Молдавчука, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради.

На засіданні комісії розглядалось питання про надання дозволу матері на повернення дітей у біологічну сім’ю із дитячих закладів тимчасового  перебування. Питання детально вивчене головним спеціалістом відділу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради, обговорене присутніми членами комісії та запрошеними батьками. За результатами засідання комісією прийняте компетентне та виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.

А також на засіданні розглянуті звіти, складені відділом у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради, про стан утримання, навчання та виховання дітей у сім’ях опікунів та піклувальників.