До уваги експортерів меду та продуктів бджільництва

Дата: 24.12.2020 13:54

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу тих, хто має намір експортувати мед та продукти бджільництва: внесено зміни до форми Сертифіката здоров’я для експорту меду та продуктів бджільництва до Королівства Саудівська Аравія.

Зокрема, до форми вказаного сертифіката додано текст: «I the undersigned, authorized person, certify that the good described above meets all the requirements mentioned in this certificate. / Я, що нижче підписався, уповноважена особа, засвідчую, що товар, описаний вище відповідає усім вимогам зазначеним у цьому сертифікаті.»

Документ опубліковано на офіційному веб порталі Держпродспоживслужби за посиланням https://dpss.gov.ua/storage/app/sites/12/uploaded-files/sertifikat-zdorovya-dlya-eksportu-medu-ta-produktiv-bdzhilnitstva-do-1ksa.pdf.

Honey health certficate (із змінами).