Дата: 08.09.2020 08:58

На засіданні Переріслянської сільської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області 06 вересня 2020 прийнято Постанову № 3 «Про утворення багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Переріслянської об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області 25 жовтня 2020 року», якою:

Відповідно до статті 199, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року №204 « Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів», від 25 серпня 2020 року №200 «Про порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів», керуючись ст.. 36, 37 Виборчого кодексу України, Переріслянська сільська територіальна виборча комісія Надвірнянського району Івано-Франківської області постановляє:

1. Утворити багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Переріслянської ОТГ Надвірнянського району Івано-Франківської області 25 жовтня 2020 року та встановити кількість мандатів, що розподіляються на кожному окрузі, згідно з додатком.

2. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії.

3. Копію цієї постанови надіслати Надвірняиській окружній виборчій комісії Івано-Франківської області.

4. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу введення державного реєстру виборців Надвірнянської райдсржадміністрації Івано-Франківської області для подальшого надсилання центральній виборчій комісії.

Додаток 12 до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів