Переріслянська сільська територіальна громада

Інформація про санітарно вибіркове рубання

Дата: 21.07.2020 13:00

За повідомленням Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу № 68 від 02.07.2020, який, відповідно до вимог п.13 "Санітарних правил в лісах України", інформує про те, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2019 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків Надвірнянського району проводяться лісогосподарські заходи.

З початком опалювального сезону проводяться вибіркові рубки для забезпечення дровами населення, пільговиків та бюджетних організацій (школи, садочки, амбулаторії, лікарню).

Санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв.29 вид.30 пл.1,7 га та проріджування в кв.45 вид.10 пл.3,4 га.

Рубка буде проведена з дотриманням вимог "Санітарних правил в лісах України" та Закону України "Про тваринний світ".

Рентна плата за використання лісових ресурсів спрямовується до бюджету органу місцевого самоврядування, відповідно до вимог Податкового кодексу