Висловлюємо глибокі співчуття головному спеціалісту сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та охорони праці Ерстенюк Ірині Ярославівні з приводу важкої втрати – смерті матері

Дата: 20.07.2020 10:49

З глибоким сумом і болем, від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, керівництва та апарату Переріслянської сільської ради ОТГ, висловлюємо слова співчуття, підтримки Ерстенюк Ірині Ярославівні з приводу смерті матері – Клавдії Устимівни.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас.

Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вашими рідними, підтримуємо Вас у годину скорботи.