Зросла сума середньомісячного доходу, що дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу

Дата: 03.07.2020 09:47

З 1 липня  в Україні зріс прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2197 гривень, для непрацездатних – 1712 гривень.

У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

• Працездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4394 грн.

• Непрацездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 3424 грн.

Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян - детальніше про це можна почитати в Законі України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням  https://bit.ly/3dSxQBa.

Надвірнянське бюро правової допомоги

Івано-Франківського місцевого центру