Щорічно у третю неділю червня відзначається свято День медичного працівника !

Дата: 19.06.2020 23:28

Здоров’я –– це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання.

Дорогі наші медичні працівники! Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я, віру і надію, яку Ви даруєте людям.

Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку, як держави, так і суспільства, особливо в цей нелегкий для нас час - час пандемії, коли кожен з Вас наражає на небезпеку себе та своїх рідних.
Професія лікаря завжди була однією з найважчих, найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята, низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до всіх Вас добро, дароване людям. Нехай у домівках кожного з Вас завжди панують щастя і мир.

Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!