День Європи в Україні

Дата: 12.05.2020 10:20

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається свято День Європи.

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти. Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. День Європи є ще однією чудовою нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.

Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

Більш як тисячолітня історія України та останні події Революції Гідності чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Знаходячись практично в центрі Європейського континенту, наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців.

Нажаль цьогоріч, в зв’язку із пандемією, масштабні  святкові заходи на території Переріслянської об’єднаної територіальної громади не проводитимуться.