Дата: 10.04.2020 21:20

Відбулося  засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» на якому вирішено:

1. Посилити карантинні обмежувальні заходи з 06 квітня 2020 року;

2. Питання організації проведення святкових богослужінь з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів.

Повний текст Протоколу  № 5 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» додається: