Фото без описуУ вівторок 25 лютого 2020 року у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ відбулася зустріч народного депутата України Зіновія Андрійовича з керівництвом, апаратом, депутатським корпусом та жителями Переріслянської об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі народний обранець ознайомив присутніх з його діяльністю у Верховній Раді України. Завдяки зусиллям народного депутата та керівництва ОТГ цьогоріч буде виділено з Державного бюджету 11 млн. грн. на добудову Гаврилівського ліцею.

У формі діалогу були обговорені питання:

- реформи місцевого самоврядування;

- фінансування ремонту доріг і прозорий розподіл коштів на їх ремонт;

- добудову спортивного залу Переріслянського ліцею;

- тариф вуличного освітлення;

- автобусного сполучення Гаврилівка – Надвірна (через Перерісль);

- прирівнювання педагогів ЗДО з вчителями середніх шкіл;

- дитячої музичної школи та школи мистецтв, а також фінансування культури;

- вартість транспортування природного газу для споживачів;

- співпраця депутатів Верховної Ради України з Асоціацією міст України;

- Державна секторальна підтримка, ДФРР, "Спроможні школи";

- щодо під’їзних доріг до хутора Ворона;

Фото без опису- питання проблеми гендерноорієнтованого навчання в навчальних закладах.

На всі ці питання присутні отримали фахові відповіді, а також запевнення у їх вирішенні.