Виїзд керівництва ОТГ до с.Гаврилівки для розгляду звернень

Дата: 11.07.2019 12:45

10.07.2019 року було здійснено виїзд земельної комісії до села Гаврилівка з метою розгляду заяв та скарг громадян.

В склад комісії входили: депутати Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади в т.ч. від села Гаврилівка, заступник Переріслянського сільського голови ОТГ – Василь Непеляк, в.о. старости села Гаврилівка – Василь Грицяк, представники відділу земельних відносин, екології, комунальної власності, архітектури та містобудування Переріслянської сільської ради ОТГ.

В ході даного візиту розглянулись усі звернення та спори громадян з виїздом на відповідні земельні ділянки за участі зацікавлених сторін.

Також членами робочої групи були проведені зустрічі з підприємцями села Гаврилівка, на яких обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Члени комісії надали роз’яснення та консультації щодо вирішення наболілих питань.

Дана позитивна практика поширюватиметься на всі села Переріслянської ОТГ.